İSLAM KÜLLİYESİ VE CAMİ İNŞAATI

                                                            

Kilometrelerce ötedeki bir ülkede, tabelasında isminiz yazılı bir eseri inşa ettirmenize yardımcı oluyoruz. Valide İnsani Yardım Derneği, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde kalıcı eserler inşa etmek istiyor.Hayatlarını zor şartlar altında devam ettirmeye çalışan insanlar için kalıcı eserler inşa ediyoruz. Bunlardan bazısı su kuyusu, bazısı ev, bazısı yetimhane, bazısı da bir cami inşaatı olabiliyor. Bölge insanlarının ihtiyaçları için yapılacak eserler belirleniyor, ülke şartlarına göre projeleri geliştiriliyor ve inşa edilmesi adına çalışmalar başlatılıyor.

 

Valide İnsani Yardım Derneği, kuruluşundan bu yana hayırsever bağışçılarımız adına dünyanın dört bir yanında onlarca kalıcı eserin hayata geçirilmesine vesile oldmak istiyor. Sadaka-i cariye hükmündeki bu eserleri tek başınıza inşa ettirebileceğiniz gibi aileniz, arkadaş grubunuz, iş arkadaşlarınız veya akrabalarınızla da bir araya gelerek hayata geçirebilirsiniz.

 

“Âdemoğlu öldüğünde şu üçü dışında amel defteri kapanır: 1) Devam eden sadaka (sadaka-i cariye) meydana getirenler, 2) Yararlanılan bilgi, 3) Kendisine dua eden hayırlı evlat.” Hadis-i Şerif

 

Okunma : 365

VALİDE İNSANİ YARDIM DERNEĞİ

Fevzi Çakmak Mah. 1104 Sokak No : 42 / A Esenler / İSTANBUL
Şu an sitemizi inceleyen:    19 Kişi.
Bugün sitemizi ziyaret eden:  423 Kişi.
Toplam Ziyaretçi:  305.600 Kişi.
☏ 0 212 569 33 33
0 530 569 22 22
www.valide.org.tr  2019 © Tüm hakları saklıdır.
Bu site Ediyos Sistemini Kullanmaktadır.