YETİM KUCAKLA

Ailelerini kaybeden, sahipsiz ve korumasız kalan yetimlerin çoğu İslam coğrafyası üzerinde bulunuyor. İnsan kaçakçılığı, organ mafyası, suç örgütleri ve dilenci şebekeleri bu korumasız çocukların karşılaşabileceği tehditlerden bazıları. Misyoner kuruluşlar ise sahipsiz kalan yetim çocuklarına ulaşıp onları kendi çıkarları için kullanmaya çalışıyor.

Valide Derneği olarak, yetimlerin eğitim alarak nitelikli bir birey olarak yetişmesini ve İslam’ı en iyi şekilde öğrenme imkânına sahip olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Desteklerinizle yetim kardeşlerimiz hem eğitimlerini alıyor hem de İslami eğitim çalışmalarına destek amaçlı sürdürülen insani yardım faaliyetleriyle kardeşlerimizin hayatları kolaylaşıyor. Hayırsever bağışçılarımızın zekat, fitre, fidye, kumanya yardımı, kurban, sadaka gibi yardımlarını yetimlere de ulaştırarak onların yüzlerini güldürüyoruz.

Siz de Allah yolunda ilim tahsil eden yetim talebelere destek olabilir, kol-kanat gererek onların yalnız olmadığını hissettirebilirsiniz. Yetim talebelere, bu sayfa üzerinden, hesap numaralarına EFT/Havale yoluyla, şube merkezlerimizi ziyaret ederek ya da 0212 569 3333 numaralı telefon numarasından detaylı bilgi alarak destek olabilirsiniz.

Aylık Sponsorluk Bedeli 150₺

BAĞIŞ YAP

  • İzlenme :76